Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Postać miesiąca 2025. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Postać miesiąca 2025. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 8 stycznia 2026

Postać miesiąca - grudzień 2025

Kto został Postacią miesiąca grudnia? Czas na wybór.


Postać miesiąca


W grudniu prym wiodły wątki tragicznego wypadku Adiego i Gabrieli, małżeńskiej walki Demona i Noli z Michaelem i Natalie w tle oraz przebudzenia Gilberta.


Postacią miesiąca grudnia zostaje...


[DEMON] Jerry Trainor #3
Demon Maxwell


Demon jako pierwszy zwyciężył dwa razy z rzędu i jako jedyny ma na swoim koncie 3 triumfy.

W serialu małżeństwo Maxwella z Nolą stoi na krawędzi upadku, relacje z bratem doszły do poziomu tragicznego, a w tle pozostają Natalie i Viking Barbie...



Zapraszamy na podsumowanie Postaci miesiąca, które pojawi się w sobotę o 18:30.

sobota, 6 grudnia 2025

Postać miesiąca - listopad 2025

Kto został Postacią miesiąca listopada? Czas na wybór.


Postać miesiąca


W listopadzie prym wiodły wątki niepewności Demona z Natalie w tle, która otrzymała rozwód i złe wieści o Pedrze, odbudowy psychicznej Adiego i fizycznej BB Cafe po dramatycznych wydarzeniach oraz nowe, prawie tragiczne życie Nessy i Kama.

Postacią miesiąca listopada zostaje...


[DEMON] Jerry Trainor #3
Demon Maxwell


Demon jako pierwszy został postacią miesiąca po raz drugi (wcześniej w grudniu 2024) oraz został w tym samym miesiącu zwycięzcą NPK oraz Postaci miesiąca.

W serialu Maxwell jest obecnie rozdzierany przez niepewność względem Noli. Ukojenie niesie mu Natalie, a IC szykuje już raport z życia Noli...



Na ostatnią w tym sezonie Postać miesiąca zapraszamy na początku stycznia, a już jutro zaczynamy 4. edycję Grudniowego Pojedynku Wątków.


niedziela, 9 listopada 2025

Postać miesiąca - październik 2025

Kto został Postacią miesiąca października? Czas na wybór.


Postać miesiąca


W październiku prym wiodły wątki niebezpiecznych romansów Adiego, podejrzeń Demona, strachu Dania oraz ataku na Viking Barbie.

Postacią miesiąca października zostaje...


[MAGDA] Danielle Campbell #1
Magda Maddison


Co prawda Magda odgrywała jedne z pierwszych skrzypiec dopiero od połowy miesiąca, jednak jej obsesja na punkcie Adiego i późniejsze jej skutki zaważyły na wyborze.


Na następną Postać miesiąca zapraszamy 4 grudnia.

środa, 8 października 2025

Postać miesiąca - wrzesień 2025

Czas na pierwszy w tym sezonie wybór Postaci miesiąca.


Postać miesiąca


We wrześniu prym wiodły wątki rozwodu Natalie i Ricky'ego z Jessicą w tle, trudna sytuacja Demona i Xenon, niebezpieczny romans Adiego, strach Dania oraz zaciekawienie Lukiego sytuacją Ewki i Nikki.

Postacią miesiąca września zostaje...


[ADI] Kristopher Turner #2
Adi Cornell


Adi poprzez romans z Lisą zadarł nie tylko z Magdą, ale i Floydem. W międzyczasie pomaga również dojść do siebie Milce oraz sprawnie zarządza BB Cafe i fundacją.


Na następną Postać miesiąca zapraszamy 9 listopada.

środa, 9 lipca 2025

Postać miesiąca - czerwiec 2025

Czas na wybór Postaci ostatniego miesiąca sezonu XV. Czerwiec przyniósł nam gęstniejącą atmosferę i zaskakujące rozstrzygnięcia...


Postać miesiąca


Nominowani do tytułu zostali:

• Natalie - sprawczyni rozbicia małżeństwa z Ricky'm;

• Milka - cudownie odnaleziona jako bezdomna;

• Gilbert - wtaczający się coraz bardziej w alkohol Lopez otrzymuje dodatkowo zbijającą z nóg wiadomość, przez którą dochodzi do tragedii...;

• Ricky - zrozpaczony po zdradzie Nat lgnie w ramiona Jessiki...


Postacią miesiąca czerwca zostaje...


No_image
Ricky Ewing


Postawiony pod ścianą z powodu zdrady Natalie mężczyzna postanowił poszukać pomocy u byłej partnerki...

Na wybór kolejnej Postaci miesiąca zapraszamy siłą rzeczy na początku października. Do zobaczenia.


środa, 11 czerwca 2025

Postać miesiąca - maj 2025

Maj był świadkiem kolejnych życiowych perypetii i emocji bohaterek i bohaterów serialu. Czas na wybór najciekawszej.


Postać miesiąca


Nominowani do tytułu zostali:
  • Gilbert Lopez - staczając się coraz niżej zszokował Natalie
  • Natalie Gilbert - nieszczęśliwie zakochana znalazła się w potrzasku
  • Danio Moreno - narodziny dziecka Nessy i Kama obudziły w nim dawne demony
  • Magda Maddison - wszelkimi środkami dąży do usidlenia Adiego


Postacią miesiąca maja zostaje...

[NATALIE] Indiana Evans #5
Natalie Gilbert


W jej głowie musi teraz dziać się bardzo wiele. Kocha męża, ale nie może oprzeć się zauroczeniu w Pedrze. Dodatkowo Gilbert zranił ją swoją propozycją, a w tym kotle pojawiła się również dawna rywalka, Jessica...


Na wybór najciekawszej postaci czerwca zapraszamy 8 lipca.


czwartek, 8 maja 2025

Postać miesiąca - kwiecień 2025

Po kolejnym, emocjonującym miesiącu w Bookville, czas na wybranie jego najciekawszej postaci. 

Postać Miesiąca


O ten tytul walczyły następujące osoby:
• Gilbert,
• Natalie,
• Magda,
• Floyd.
• Bezimienna.
• Nikki.


Postacią miesiąca w kwietniu zostaje...


[BEZIMIENNA]
Bezimienna


Bez wątpienia intrygująca i zastanawiająca postać. Część osób ją kojarzy, lecz nie wie, skąd. Zapewne niebawem sekret jej tożsamości wyjdzie na jaw. Śledźmy więc kolejne odcinki.


Kolejną bohaterkę bądź bohatera miesiąca wybierzemy 8 czerwca.


środa, 9 kwietnia 2025

Postać miesiąca - marzec 2025

Nadszedł czas na pierwszy w tym sezonie wybór najciekawszej bohaterki lub najciekawszego bohatera.

Postać miesiąca TBB


O to miano powalczą:
• Demon Maxwell
• Viking Barbie
• Natalie Gilbert
• Gilbert Lopez
• N.N. bezdomna


Postacią miesiąca w marcu zostaje...


[VIKING BARBIE] Kayleigh Swenson #4
Viking Barbie


To Kayleigh w ostatnim czasie postanowiła namieszać w życiu Demona i Noli i postawić tego pierwszego przed trudnymi decyzjami.


Do zobaczenia w maju.