piątek, 25 listopada 2022

Księgowo (442)


#442 It's over now
#442 It's over now


Kate budzi się w ramionach Milki. Gdy powoli dochodzi do niej, co wydarzyło się wczorajszego wieczoru, dziękuje Gordon delikatnym pocałunkiem. Gilbert dzwoni do Demona z pytaniem, co dalej z jego nowymi lokatorami. Rozmowę słyszy Angel.

Joanna odwiedza xenon.tv. Kobieta odnajduje Jessikę, której zdradza, że Ricky nie radzi sobie z obowiązkami związanymi ze swoją nową rodziną. Zaskoczona Cornell odpiera, że to już nie jej sprawa. Kate zaczyna dochodzić do siebie i odkrywać coś nowego...

Na przekór oczekiwaniom Griszy, Nola postanawia odwiedzić Dom Agnes. Bennett postanawia jednak spełnić prośbę żony i zawozi ją do celu. Angel uśmiecha się przepraszająco do Gilberta, proponując mu herbatę. Lopez postanawia jednak odwiedzić Milkę.

czwartek, 24 listopada 2022

NPK 2022 Raport #4

Zapraszamy na ostatni Raport z NPK 2022. Poniżej aktualne wyniki.

NPK 2022 (46/49)
1. (+2) Grisza Bennett - 4 głosy (+2)
1. (-) Natalie Gilbert - 4 głosy (+1)
3. (+2) Nola Adams - 3 głosy (+2)
3. (-2) Adi Cornell - 3 głosy (0)
5. (-2) Ricky Ewing - 2 głosy (0)
5. (-) Kam Stechevski - 2 głosy (+1)
7. (+2) Connie Continued - 1 głos (+1)
7. (+2) Gilbert Lopez - 1 głos (+1)
7. (+2) Demon Maxwell - 1 głos (+1)
7. (-2) Seth Richardson - 1 głos (0)
7. (-2) Kate Smith - 1 głos (0)

Finał Najciekawszej Postaci Księgowa w niedzielę o 12:00. Zapraszamy.

piątek, 18 listopada 2022

Księgowo (441)


#441 The path of life
#441 The path of life


Milka zostaje wsparta przez przejeżdżającego obok rowerzystę, który, słysząc krzyki, wchodzi ostrożnie w krzaki. Zdezorientowany Robert ucieka, zostawiając leżącą na mokrym igliwiu Kate. Jessica stara się przekonać Demona, aby nie mścił się na Griszy.

Joanna przywozi Ewkę i Lukiego z pierwszej sesji terapeutycznej w minorowym nastroju. Wiedząc, że czeka ich ciężka droga, wpada na pewien pomysł. Milka dziękuje za pomoc rowerzyście, po czym odprowadza ledwie idącą Kate do domu.

Grisza, widząc wahania Noli, postanawia nie atakować więcej Demona, aby unikać jego tematu. Adams udaje się z mężem na badanie kontrolne, którego wyniki napawają małżonków optymizmem. Kate zasypia w ramionach Milki.

TBB Alert - NPK 2022

Informujemy, iż finał Najciekawszej Postaci Księgowa 2022 zostaje przesunięty o tydzień, tj. na 27 listopada (12:00). Najbliższy Raport zostanie opublikowany w najbliższą niedzielę, 20 listopada.


TBB Alert


poniedziałek, 7 listopada 2022

Księgowo (440)


#440 City at night
#440 City at night

Robert zamyka usta Kate i wciąga ją w pobliskie krzaki. Milka, nie myśląc wiele, rusza przyjaciółce na pomoc. Joanna po raz kolejny pojawia się u Nat i Ricky'ego. Kobieta na każdym kroku krytykuje panujące w domu obyczaje.

Crystal wpada w szał i wyrzuca z mieszkania Angel i Celta. Oboje, bez dachu nad głową, stają się bezdomnymi. Angel, nie chcąc tracić nowej pracy, dzwoni po pomoc do Demona. Nola i Grisza wracają z podróży poślubnej w nienajlepszych nastrojach.

Demon, który sprząta po #blackroom, prosi Gilberta o pomoc. Lopez przyjmuje Angel i Celta do siebie. Milka zaczyna krzyczeć, wzywając pomocy, po czym wbiega w krzaki, płosząc Roberta...

wtorek, 1 listopada 2022

9th anniversary of #blackroom

Dzisiaj mija dziewiąta rocznica powstania #blackroom - miejsca dla wszystkich. Obecnie pod numerem GG:70643101.

Pierwsze wątki Blackroom zostały już poruszone w aktualnym sezonie Księgowa.

Zapraszamy na obchody rocznicowe pod wyżej wymienionym numerem GG.


Blackroom 2022


poniedziałek, 31 października 2022

Księgowo (439)


#439 Attack
#439 Attack


Zadowolona Angel powraca ze spotkania. W mieszkaniu zastaje mierzące się wzrokiem Nat i Crystal. Natalie tłumaczy Jordan, że bezpodstawnie skrzywdziła Demona. Po chwili Crystal wybucha i każe się wynosić Nat i Ricky'emu. Demon przegląda artykuł na temat #blackroom.

Milka niepokoi się ruchami Roberta. Mężczyzna w pewnej chwili zaczyna dotykać Kate po miejscach intymnych. Gordon w pośpiechu pakuje swój inwentarz i wstaje. Jessica poszukuje tematu na nowy odcinek swojego programu. Po chwili w xenon.tv pojawia się Demon.

Ewka i Luki zgadzają się na zaproponowaną przez Joannę terapię. Nat odbiera Julię ze szkoły. Kobieta zdradza Ricky'emu, iż jest zaniepokojona zachowaniem Joanny. Jessica próbuje uspokoić wzburzonego Demona. W międzyczasie Kate próbuje wyrwać się Robertowi...

Halloween 2022

Happy Halloween!

Happy Halloween

Zapraszamy do odświeżenia halloweenowej przygody Kate i Gilberta sprzed roku.

niedziela, 30 października 2022

NPK 2022 Raport #3

Minęły trzy tygodnie głosowania na Najciekawszą Postać Księgowa 2022.

Na czele wciąż znajdują się Adi i Natalie, którzy zyskali po jednym głosie i umocnili się na prowadzeniu. Grisza i Ricky również powiększyli swoje konto o jeden głos i zajmują teraz samodzielnie 3. miejsce.

NPK 2022 (22/42)
1. (-) Adi Cornell - 3 głosy (+1)
1. (-) Natalie Gilbert - 3 głosy (+1)
3. (-) Grisza Bennett - 2 głosy (+1)
3. (-) Ricky Ewing - 2 głosy (+1)

5. (-2) Nola Adams - 1 głos (0)
5. (+3) Seth Richardson - 1 głos (+1)
5. (-2) Kate Smith - 1 głos (0)
5. (-2) Kam Stechevski - 1 głos (0)
9. (-1) Connie Continued - 0 głosów (0)
9. (-1) Gilbert Lopez - 0 głosów (0)
9. (-1) Demon Maxwell - 0 głosów (0)

Do zobaczenia w następną niedzielę.


NPK 2022

piątek, 28 października 2022

Księgowo (438)


#438 Binoculars
#438 Binoculars


Ricky siłą odciąga Demona od ledwie przytomnej Crystal. Natalie, widząc czerwoną bruzdę na szyi kobiety, dzwoni na pogotowie. Podróz poślubna Noli i Griszy przebiega w dobrej atmosferze do czasu, aż Adams nie odwiedza portalu GP. Kobieta mówi Bennettowi, iż nie pochwala takich metod.

Joanna robi Ewce i Lukiemu wykład o życiu. Kobieta namawia rodziców do walki o Julię. Demon przed wyjściem z mieszkania syczy do Crystal, że oskarży ją o składanie fałszywych zeznań i zniesławienie, jeśli ktoś dowie się o ich konfrontacji. Jordan zerka z wyrzutem na Nat.

Kate umawia się na spotkanie z Robertem w parku. Milka postanawia pójść za Smith wraz ze swoją lornetką. Spotkanie zaczyna się standardowo, a Rob sprawia dobre wrażenie. Natalie przyznaje Crystal, iż powiedziała o oskarżeniu Demona Ricky'emu. Karetka kilka chwil wcześniej została odwołana.